Дидактична гра “Кольорові кульки”

Мета гри: розвиток логічного мислення, розвиток уваги, закріплення назв кольорів, розвиток окоміру, закріплення знань про розміри: великий-середній-маленький, закріплення рахунку від 1 до 3 або від 1 до 6.

Підготовка до гри: роздруковуємо листи з картками і вирізаємо їх. Готуємо кубик з крапками від 1 до 3 або від 1 до 6 

Хід гри:
Частина 1. Вибір карток.
Кладемо стосом всі картки “сорочкою” вгору. Кидаємо кубик і дивимося скільки крапок випало на кубику. Наприклад, на кубику випало “2”. Відраховуємо зі стосу другу картку і кладемо собі. Потім знову кидаємо кубик і таким чином набираємо 6 карток.

Частина 2. Знаходимо потрібні картки.

Розглядаємо 6 карток і знаходимо трійку в якій великі, середні і маленькі кульки будуть однакового кольору. (На фото кульки позначаються V.)
Дивимося ще раз, можливо, що ще раз можна знайти другу трійку карток, де великі, середні і маленькі кульки однакового кольору.

Інші варіанти гри:

  • Зображення карток можна використати як шаблон за яким дити має у такій самій послідовності викласти свої кульки (кульки можна замінити на геометричні фігури)
  • На зображення кульок різного кольору на картці можна прищіплювати збоку прищіпки відповідного кольору. Наприклад, на зелену кульку-зелену прищіпку, на синю кульку – сину тощо
  • Можна роздрукувати картки у подвійному примірнику та грати у лото, шукаючи однакові зображення.
  • Якщо у вас є мозаїка, можна викладати різнокольорові її частини на відповідного кольору кульки або ж використовувати порядок кольорів для створення різнокольорових доріжок на дошці для мозаїки.

Як бачимо, гра доволі функціональна. Скачати гру на вивчення кольорів та логічного мислення “Кольорові кульки” можна ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *