Котик. Частина 2 (від 6 місяців)

Cкачати публікацію у форматі docx можна ТУТ

  1. Привітання з двіночком, бубном

Добрий день, добрий день,

Будемо співать пісень,

Сядем дружно ми у круг,

Я твій друг і ти мій друг

  1. Розминка, пальчиковий масаж за методикою Желєзнових. Скачати ТУТ
  2. Знайомство з оточуючим світом. Котик. Дістати із мішечка чи коробки котика. Дитина дістає самостійно. Привітатися, погладити його, понявкати з ним. Поставити іграшку перед дитиною та запитати «Де котик?» Разом вказати пальчиком, проговорюючи «Ось котик, няв-няв-няв». У папір завернути іграшки – подарунки від котика, діти мають їх розпакувати.
  3. Нейройога. Виконання фізичних вправ згідно розповіді казки.

Подорож до казкового лісу.

Сьогодні ми з вами відправимося у незвичайну подорож до казкового лісу, а поїдемо ми туди на літаку. Прилетіли. Нас зустрічають високі дерева, низенька травичка. Навкруги багато квітів, давайте їх понюхаємо, а поряд із квітами кружляють метелики.. А ж тут, прилітає ворона, каркає і говорить: «Караул, нашого вухастика вовк вкрав із сусіднього лісу. Ой, лишенько, ой, біда. Допоможіть!» І полетіла собі далі усім розповідати про цю трагедію.
Треба допомогти, вирушаймо у дорогу. Заведемо двигун нашого літака і злітаємо. Прилетіли. Виходимо. І тут з кущиків стирчать вушка, вітаємося із зайчиком. «Ти часом нашого вухастика не бачив?».- Ні, каже, не бачив, і побіг собі далі. Тут на зустріч вилітає горобчик і каже: «Чув, чув, що ви зайчика шукаєте, зможу вам допомогти, бо шкода бідолаху, летимо за мною». Прилетіли до будиночка вовка, заглядаємо у вікно, а там вовк вже поставив величезну каструлю і помішує водичку, однією лапою, іншою, а зайчик сидить, намагається вирватися, та не виходить. Треба швидко рятувати, заговоримо вовка, постукаємо у двері, заговоримо вовка «А». Швиденько беремо зайчика за вушка і тікаємо. Заведемо двигун нашого літака. Прилетіли.  І ось ми знову у лісі. А зайчик нам дякував і пригощав солодощами. Тепер після такої подорожі треба відпочити.

  1. Художня праця. Годування котика. На тарілочку відривати шматочки паперу, проговорюючи «Ам, ам, ам»
  2. Логоритмічні вправи за методикою Желєзнових. Скачати ТУТ
  3. Робота з предметом. Продовження роботи із пірамідкою.

Піднімати кільце пірамідки над малюком, аби він до нього дотягувався. Складання і розбирання пірамідки.

  1. Ритуал прощання.

Домашнє завдання для мами. Віршик-поглажування

КОТОЧОК
У нашого коточка (Поглажування голови)
Вишивана сорочка, (Поглажування тулуба)
Із ремінчиком штанці, (Поглажування ніг)
Вуса й носик в молоці.(Поглажування губ та носа)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *