Космос (3-4 роки)

Cкачати публікацію у форматі docx можна ТУТ

Конспект заняття із логоритміки за лексичною темою можна скачати ТУТ

Мультфільм за лексичною темою про Котика Мусті на його подорож на Місяць

Дидактичні ігри за лексичною темою

Після того, як проведений віночок спілкування відбувається перехід до лексичної теми “Космос”. Допоможе це зробити дидактична іграшка, ми використовуємо кожного разу інші, які згодом повторюються. Їх ховаємо у скриню чи мішечок. Перед показом гостя дітям дається підказка аби вони самі вгадали хто завітав на заняття. Наприклад: “Це тварина, має вуса, муркотить тощо”.

Знайомство із гостем заняття – дидактичною іграшкою, яка повідомляє лексичну тему і роздає завдання.

Бесіда про те, що ми живемо на планеті Земля. Вдень, коли світло, ми бачимо на небі Сонце. А вночі, коли темно, на небі спалахують безліч зірочок. Люди дивилися на небо і мріяли полетіти туди, в космос. Навчилися будувати ракети і полетіли в космос. Тепер мріють долетіти до інших планет, де живуть інопланетяни. Ми не можемо полетіти в космос на справжній ракеті. А пограти в космічні пригоди можемо. Зараз і почнемо.

Д/г з ґудзиками «Літаюча тарілка». На круги викладіть гудзики відповідного розміру і кольору. (або камінці)

Конструювання із паперу «Ракета». На конус з цупкого паперу діти наклеюють круги-ілюмінатори, мнуть серветку червоного кольору і вставляють в порожнисту частину конуса – «вогонь»

Ігри з прищіпками «Прибульці». Зробити за допомогою прищіпок прибульцям руки, ноги.

Лото «Планети»

Вправа «Збери камінці». На цій планеті багато каменів розкидано. Потрібно їх зібрати, але руками чіпати камені можна. Ми будемо збирати каміння за допомогою віників і совків.

Прописи

Елементи навчання грамоти

Цілий місяць ми працюємо над вивчення однієї літери, використовуючи різні методики її засвоєння. Місяць квітень присвячений вивченню літери М. За допомогою кубиків Зайцева (скачати їх можна тут https://rusfolder.com/22037229 та склеїти власноруч). На цьому тижні пропонуються такі завдання, як: викладення літери із паличок; заліплювання пластиліном, малювання пальчиками

Формування елементарних математичних уявлень (ФЕМУ)

Д/г «Поверни прибульців додому». На яку геометричну фігуру схожий цей прибулець? Він схожий на коло. Значить він прилетів з круглої планети. А цей прибулець на яку геометричну фігуру схожий? На овал. Значить він з овальною планети. Поверніть всіх прибульців на їх рідні планети.

Д/г «Підбери скафандр за розміром». Перед вами космонавти. Покажіть найвищого, найнижчого. А тепер підберіть їм скафандри за розміром.

Д/г «Склади ракету». Візьміть прямокутник і і знайдіть його місце на зображенні ракети. Тепер викладіть квадрат і трикутник. Цих фігур у нас по одній. А скільки кіл? Два кола. Викладіть їх у вигляді вікон-ілюмінаторів. А тепер порахуйте овали. Скільки овалів? Три. Знайдіть їм місце.

Художня праця

Аплікація «Сонце». Робота із пластиліном та природним матеріалом.

аплікація сонце

Тістопластика «Зорі». Робота із формочками по виготовленню зірочок

Малювання «Місяць». Нетрадиційна техніка малювання. Маплювання паралоновою губкою

Соціально-побутова реабілітація

Ознайомлення з елементами господарсько-побутової праці: – складання на місце іграшок, книжок, будівельного матеріалу

Скачати необхідний роздатковий матеріал за лексичною темою “ Космос” можна ТУТ

One thought on “Космос (3-4 роки)

  1. Olexandra

    Доброго дня! Чи можна зареєструватись на вашому сайті? Дуже багато корисної інформації знаходжу для себе та своїх студентів. Проте, не весь метеріал мені доступний( Підкажіть як я можу стати членом Вашої команди) Мені також є чим поділитись!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *