Собачка (від 6 місяців)

Cкачати публікацію у форматі docx можна ТУТ

  1. Привітання з двіночком, бубном

Добрий день, добрий день,

Будемо співать пісень,

Сядем дружно ми у круг,

Я твій друг і ти мій друг

  1. Розминка, пальчиковий масаж за методикою Железнових. Скачати ТУТ
  2. Знайомство з оточуючим світом. Собачка і котик. Привітатися, погладити його, понявкати з ним. Поставити іграшку перед диною та запитати «Де котик?» Разом вказати пальчиком, проговорюючи «Ось котик, няв-няв-няв». Розповісти, що з котиком прийшла в гості собачка «ав-ав-ав». Знайомство із собачкою. Попросити дитину покласти собачку у коробку.
  3. Нейройога. Виконання фізичних вправ згідно розповіді казки.

Подорож до казкового лісу.

Сьогодні ми з вами відправимося у незвичайну подорож до казкового лісу, а поїдемо ми туди на літаку. Прилетіли. Нас зустрічають високі дерева, низенька травичка. Навкруги багато квітів, давайте їх понюхаємо, а поряд із квітами кружляють метелики.. А ж тут, прилітає ворона, каркає і говорить: «Караул, нашого вухастика вовк вкрав із сусіднього лісу. Ой, лишенько, ой, біда. Допоможіть!» І полетіла собі далі усім розповідати про цю трагедію.
Треба допомогти, вирушаймо у дорогу. Заведемо двигун нашого літака і злітаємо. Прилетіли. Виходимо. І тут з кущиків стирчать вушка, вітаємося із зайчиком. «Ти часом нашого вухастика не бачив?».- Ні, каже, не бачив, і побіг собі далі. Тут на зустріч вилітає горобчик і каже: «Чув, чув, що ви зайчика шукаєте, зможу вам допомогти, бо шкода бідолаху, летимо за мною». Прилетіли до будиночка вовка, заглядаємо у вікно, а там вовк вже поставив величезну каструлю і помішує водичку, однією лапою, іншою, а зайчик сидить, намагається вирватися, та не виходить. Треба швидко рятувати, заговоримо вовка, постукаємо у двері, заговоримо вовка «А». Швиденько беремо зайчика за вушка і тікаємо. Заведемо двигун нашого літака. Прилетіли.  І ось ми знову у лісі. А зайчик нам дякував і пригощав солодощами. Тепер після такої подорожі треба відпочити.

  1. Художня праця. Малювання фарбами у файлі. У файл помістити різні кольори фарби, заклеїти скотчем та дати дитині. Таким чином малювати можна де завгодно і фарба не засихає, малюк спостерігає змішування кольорів.
  2. Логоритмічні вправи за методикою Желєзнових. Скачати ТУТ
  3. Робота з предметом. Продовження роботи із пірамідкою. Знімання кілечок.
  4. Ритуал прощання.

Домашнє завдання для мами. Віршик

Стрибнув песик на долоню (поглажування одієї руки)

Ав-ав-ав-ав-ав (натиснути на подушечки кожного пальця)

Каже песикнам спросоння (поглажування другої руки)

Ав-ав-ав-ав-ав (натиснути на подушечки кожного пальця)

Стрибнув песик і на ніжку (постукування пальцями одієї стопи)

Ав-ав-ав-ав-ав (натиснути на подушечки кожного пальця)

Побіг швидко по доріжці (постукування пальцями другої стопи)

Ав-ав-ав-ав-ав (натиснути на подушечки кожного пальця)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *