Конспект “День вишиванки” (ранній вік)

День вишиванкиМетою заняття є ознайомлення дітей із Днем вишиванки, із вишиванками зокрема. На занятті малюки мають змогу зрозуміти що таке вишивання, які візерунки можуть вишиватися. Програмований зміст заняття включає також розвиток пізнавальних інтересів, розвиток та корекцію дрібної моторики.

Перед початком заняття слідує сюрпризний момент. В гості до дітей приходить іграшка (будь-яка ), і розповідає, що сьогодні День вишиванки.

Завдання “Вишивання”. Для цього завдання потрібен або цупкий картон, у якому потрібно зробити отвори для шнурування, або можна скористатися фігуркою квадратом із розвиваючої іграшки, наприклад, такої.розвиваюча іграшка

Дітям пропонується за допомогою шнурочків повишивати хрестиком.

Завдання “Лото”. Завдання, яке розвиває уважність. Роздрукуйте два примірники. Один розріжте. Малюкам пропонується знайти однакові візерунки.

Розвиток графомоторних навик “Прописи”. Вчимося проводити прямі лінії від однієї вишитої квіточки до іншої, наче вишиваємо голкою.

Завдання “Підбери колір до квітки”. Дітям роздається наступний комплект: 4 різнокольорові квітки та відповідного кольору  картон. Необхідно покласти кожну квітну відповідно до її кольору на картон.

Завдання “Допоможи вишиванці”. Розповідаємо, що на вишиванці з”явилося багато дірочок, їй потрібно зашити за допомогою ґудзиків чи камінців, чи пластиліну.

Художня праця “Вишиванка”. Розмальовуємо візерунок пальчиками чи фарбами.

Скачати роздатковий матеріал за темою “День вишиванки” можна ТУТ

2 thoughts on “Конспект “День вишиванки” (ранній вік)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *