Великодні ігри для дітей

ВеликденьВеликдень – світле свято,  яке об’єднує разом усю родину. І це гарний привід аби провести спільний час з близькими із користю, наприклад пограти у великодні ігри на новий лад, які збереглися ще зі стародавніх часів.

“Юні детективи”: ведучий розкладає яйця (чи їх замінники, наприклад кіндер сюрпризи, інші цукерки) по кімнаті. Завдання для гравців – знайти яйця.

“Великодня гірка”: для цієї гри потрібна підставка, яку можна зробити навіть із конструктора лего, де є можливість будувати залізну дорогу. Також беремо різні маленькі сувеніри, дрібнички та викладаємо навколо гірки. Пускаємо яця по гірці, предмет, який яйце зачепить, – вважається виграним.

“Марафонці”: для гри потрібні яця та ложки. Завдання: пронести яйце на ложці від одного місця до іншого місця. Можна ускладнити, наприклад, повідомивши, що потрібно йти по-качиному, чи тримати ложку над головою, чи за спиною тощо.

“Орлиний зір”: ведучий розміщує яйце на землі, на відстані декількох кроків від гравця. Гравець, в свою чергу, оцінює дистанцію, визначає скільки кроків йому потрібно аби дістатися до яйця. Далі гравець із зав’язаними повинен визначити правильне місце. Коли місце визначено, пов’язку знімають з очей і дитина має дотягнуся до яйця. Якщо зможе це зробити-значить виграла.

“Інтуїція”: для гри потрібно одне яйце та декілька реквізитів, під якими можна було б сховати яце. Наприклад, шапки, стаканчики, чашки, коробочки тощо. Ведучий ховає яйце у одну із коробочок. Інші учасники намагаються відгадати де ж воно.

Гарних Вам свят та веселих ігор!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *