Як створити блог вчителя на WordPress власноруч

Зараз особистий блог на WordPress для педагога – це не розкіш, як було десять років тому, а звичайна та нормальна практика. Використовуючи ІКТ у своїй роботі, вчитель позиціонує себе як прогресивну та розвиваючу особистість. Дуже часто, працівники освіти, скориставшись послугами розробки особистого блогу на час атестації, згодом про нього забувають та не підтримують. Але ж дарма!

Для чого вчителю, вихователю чи будь-кому іншому блог? Особисто для мене, по-перше, це спосіб систематизувати свої матеріали. І це насправді дуже зручно. Наприклад, на наступному тижні ми із дітлахами будемо опрацьовувати лексичну тему “Овочі”. Перебуваючи вдома, я можу зайти на блог, знайти цю тему, подивитися які матеріали по темі маю, а які б хотіла додати.

Також особистий блог педагога – це чудовий обмін професійним досвідом. Скільки навколо є чудових вчителів-новаторів, які пропонують та втілюють у життя найрізноманітніші ідеї. Чому б ними не поділися із іншими? Адже обмін досвідом – це чудовий спосіб самоосвіти.

Отож, якщо Ви усвідомлюєте, що Вам необхідна маленька віртуальна шафка для Ваших напрацювань та збору матеріалів, а також Ви бажаєте поділися своїм досвідом – то вчительський блог на WordPress – це ідеальний варіант. І можу Вам з упевненістю сказати, що Ви можете зробити його власноруч!

Український освітньо-інформаційний центр SichNet робить Вам унікальну пропозицію! Ви маєте нагоду пройти місячний курс “Як створити блог на WordPress власноруч” АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! Саме безкоштовно, так, повний місячний курс українською мовою навчання без будь-якої оплати! Зацікавились?

Щоб долучитися до розіграшу участі в курсі, Вам необхідно всього лиш бути зареєстрованими у соціальній мережі facebook, вподобати сторінку SichNet (ТУТ) та поширити запис з описом акції (ТУТ) повідомивши про своє бажання в коментарях.

19 березня  випадковим методом (за допомогою сервісу random.org) буде обрано учасників, що зможуть пройти курс і під кінець навчання створити свій власний сайт!

Докладніше про курс читайте на: https://goo.gl/12VSpf

2 thoughts on “Як створити блог вчителя на WordPress власноруч

  1. Олексій

    Повністю згоден, що WordPress – це ідеальний варіант!
    Створював декілька своїх блогів, пробував декілька CMS, ця – найкраща.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *